بهترین دستگاه های سرخ کن رژیمی (هواپز) در واقع نام دیگر آنها بوده و در تکنولوژی آن از گردش هوای گرم در محفظه عملیات سرخ کردن به وجود می‌آید. از این رو بهترین سرخ کن رژیمی در سال جدید که دارای امکانات بسیار پیشرفته می‌باشند به قرار زیر است. قیمت و خرید انواع سرخ کن به این صفحه مراجعه کنید.

بهترین سرخ کن های رژیمی یا بدون روغن

در این قسمت از مقاله قصد داریم چند از بهترین مدل‌ها و پرفروش ترین محصولات سرخ کن های رژیمی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را خریدار کنید. هر یک از محصولات دارای تفاوت هایی در نوع امکانات نظیر توان ورودی، شکل ظاهری، نوع عایق و … می‌باشند که با توجه به بودجه در اختیار می‌توانید آنها را خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید سرخ کن، پیشنهاد میکنم به مقاله؛ راهنمای خرید سرخ کن مراجعه کنید.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9270

 یک سرخ کن متوسط و حرفه ای بوده که دارای توان ورودی 2000 وات می باشد. این محصول دارای کنترل از نوع لمسی بوده و با تکنولوژی گردش هوای گرم می تواند مواد غذایی را با روغن کم و یا بدون آن خوب سرخ و آماده کند. محفظه دستگاه دارای گنجایش 5 نفر بوده و به نسبت یک دستگاه ایده آل برای خرید می باشد. برای خرید و قیمت سرخ کن فیلیپس 9270 در دو رنگ سفید و مشکی در دومینو کالا موجود است را مشاهده کنید.

بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9270

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9252

سرخ کن عالی با قیمت مناسب و ظرفیت 3 نفره بوده و دارای توان وروردی 1400 وات می باشد. با کمک این سرخ کن عالی از برند فیلیپس می توانید انواع مواد غذایی نظیر اسنک، سبزیجات، گوشت، ماهی و سیب زمینی را با سرعت بالا سرخ کنید. همچنین دارای سیستم Air fryer بوده و با گردش هوای گرم علاوه بر سرخ کردن می توانید غذا را با سرع بالا و تایم کوتاه گرم کنید. برای خرید به این صفحه سرخ کن فیلیپس 9252 مراجعه کنید و مشخصات کامل را ببینید.

بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9220

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9200

دارای فناوری Rapid Air بوده و با صرف کمترین میزان روغن مواد غذایی را خوب سرخ و تفت می کند. این محصول دارای توان 1400 وات بوده و گنجایش سبد و محفظه چهار نفره می باشد. با توجه به قیمت مناسب و بین 3 تا 4 میلیون تومانی آن انتخاب خوبی برای زوجین می باشد. دارای تایمر و خاموش سازی اتوماتیک بوده اما دارای صفحه کنترل لمسی نمی باشد. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن فیلیپس 9200 همراه با مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

بهترین سرخ کن 9200 بدون روغن فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9650

سرخ کن حرفه ای فیلیپس با گنجایش 6 نفره یک محصول بی نظیر از برند فیلیپس بوده که هر امکاناتی را بخواهید در خود جای داده است. دارای توان ورودی 2200 وات بوده و عملیات پخت را تا 1.5 برابر سرعت می بخشد. همچنین با صرف روغن از 3 تا 14 میلی لیتر می توانید یک کیلوگرم سیب زمینی را به خوبی سرخ کنید. دارای امکانات بی نظیر از جمله تایمر، پایه ضد لغزش، صفحه کنترل لمسی، تکنولوژی Twin Turbo Star یعنی برخورداری از دو ظرف مجزا بوده که یکی به صورت سبد و دیگری از جنس تفلون می باشد. تا با پخش همگن گرما کل مواد غذایی خوب مغز پخت و سرخ شوند. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 9650 فیلیپس و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

بهترین سرخ کن 9650 فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD 9654

سرخ کن اتوماتیکی با امکانات فول و تمام عیار برند فیلیپس می باشد. توان ورودی بسیار بالایی داشته و در حد 222 وات می باشد و در سریع ترین زمان ممکن المنت ها به حداکثر دمای مورد نظر می رسند. با برخورداری از امکانات ویژه و پخش همگن هوای گرم قادر است هر نوع مواد غذایی را به خوبی سرخ کند. دارای قابلیت های زیادی بوده و با صرف کمترین میزان چربی تا حد 90 درصد خوب غذاها را طبخ می کند. دارای طراحی زیبا و بدنه عایق از حرارت بوده و قادر هستید با دادن تایم مشخص بدون نگرانی به دیگر کارهای خود مشغول شوید. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 9654 فیلیپس و مشخصات کامل با این صفحه مراجعه کنید.

سرخ کن 9654 بدون روغن فیلیپس دومینو کالا

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD 9260

سرخ کن حرفه ای و در حد متوسط فیلیپس با امکانات ویژه بوده و دارای ظرفیت 5 نفره می باشد. توان دستگاه 1900 وات بوده و اگر به دنبال یک جنس خوب با امکانات تقریبا حرفه ای هستید حتما توصیه می شود. زیرا دارای تکنولوژی Rapid Air بوده و مانع از بو گرفتن مواد می شدود. همچنین از نظر مصرف چربی به مانند مدل پیشرفته HD9654  تا میزان 90 درصد از مصرف چربی جلوگیری می کند. باری خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 9260 فیلیپس و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

سرخ کن مدل 9260 بدون روغن فیلیپس

سرخ کن بدون روغن تفال مدل Ey201

سرخ کن کاملا اقتصادی بوده و دارای توان مصرفی 1500 وات می باشد. این محصول بی نظیر دارای ظرفیت 6 نفره بوده و با کنترل ولومی قرار گرفته در قسمت بالا قابلیت تغییر دما را دارد. با صرف کمترین میزان روغن تا 7 میلی لیتر قادر هستید تقریبا 1 کیلوگرم سیب زمینی را به خوبی سرخ کنید و این بسیار حیرت انگیز است. علاوه بر این دارای تکنولوژی سیستم گرمایشی قدرتمند 3D pulse هم می باشد که با این قیمت بسیار عالی است و گزینه مناسبی برای خرید افرادی می باشد که بودجه کمی در اختیار دارند. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 201 تفال و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

بهترین سرخ کن 201 تفال مدل ey201

سرخ کن بدون روغن تفال مدل EY401D

سرخ کنی با امکانات بسیار زیاد بوده و دارای ظرفیت 4 تا 6 نفره می باشد. این محصول دارای 8 برنامه بسیار ویژه برای پخت مواد غذایی و 4 نوع پخت مجزا می باشد. توان وروردی 1500 وات بوده و ساخت کشور فرانسه می باشد. این محصول برای افراد چاق بسیار توصیه می شود زیرا دارای انواع برنامه متناسب برای کاهش وزن بوده و دارای صفحه لمسی بسیار زیبایی می‌باشد. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 401 تفال و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

سرخ کن تفال مدل ey401

سرخ کن بدون روغن تفال مدل EY701

سرخ کن بسیار زیبا با ترکیب دو رنگ نقره ای و مشکی بوده و دارای نمایشگر دیجیتالی بسیار زیبایی می باشد. دارای توان ورودی 1500 وات بوده و تا 200 درجه سانتی گراد دما برای پخت غذا ایجاد می کند. دارای چند برنامه برای پخت مواد غذایی بوده و دارای تکنولوژی های زیادی می‌باشد. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 701 تفال و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

سرخ کن ey701 تفال بهترین سرخ کن تفال

سرخ کن بدون روغن تفال مدل FX1000

سرخ کن با قیمتی ارزان ولی دارای امکانات خوب بوده و دارای توان ورودی 1450 وات می باشد. با کمک این دستگاه قادر هستید با دمای 200 درجه و مدت زمان 15 دقیقه حدود 800 گرم سیب زمینی را به خوبی سرخ کنید. ظرفیت کاسه 4 نفره بوده و دارای تکنولوژی Air Plus می باشد که با گردش خوب هوا میزان روغن را بسیار کاهش می دهد. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 1000 تفال که جزء لوکس ترین مدل است به این صفحه مششخصات محصول مراجعه کنید.

سرخ کن مدل fx1000 تفال، جزء دستگاه بهترین و لوکس ترین مدل است.

سرخ کن بدون روغن دلونگی مدل FH1394

سرخ کن با کیفیت با شکل ظاهری بسیار زیبا و همه پسند بوده که در یک طرف دارای کنترل چرخشی و در طرف دیگر صفحه لمسی دیجیتالی قرار دارد. دارای توان مصرفی 1400 وات بوده و از 7 برنامه پیشفرض برای پخت غذا برخوردار است. همچنین فاقد بخش پلاستیکی در برخورد با مواد غذایی بوده و قابلیت شست و شوی راحت را دارا است. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 1394 دلونگی و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

سرخ کن مدل 1394 دلونگی بهترین و پرفروش ترین مدل سرخ کن

سرخ کن بدون روغن دلونگی مدل FH1396

دارای دو امنت مختلف در قسمت بالایی و پایینی بوده که هر یک توان ورودی و مختلفی دارد. المنت پایین دارای توان 1000 وات و المنت بالا دارای توان 1400 وات می باشد که به خوبی غذا را سرخ و برشته می کند. همچنین دارای فن قدرتمندی در بخش مرکزی بوده که هوا را به خوبی در محفظه جابجا رده و موجب پخت همگن مواد غذایی می شود. دارای 8 برنامه پیش فرض بوده و از یک همزن پارویی به منظور هم زدن غذا برخوردار است. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن 1396 دلونگی و مشخصات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

بهترین سرخ کن مدل 1396 دلونگی بدون روغن دومینو کالا

علاوه بر مدل‌های بالا، سرخ کن های دیگری نیز وجود دارند که قیمت آنها کمتر از این موارد بوده و کیفیت خیلی خوبی دارند که می‌توان به سرخ کن 700 بلک اند دکر، یا سرخ کن کنوود HFP70 اشاره کرد. مهمترین فاکتور این دستگاه ها بدون روغن بودن آنها بوده و برای افرادی که قصد رژیم گرفتن دارند توصیه می‌شود.

اگر به دنبال آموزش درست کردن انواع غذا با دستگاه سرخ کن هستید، پیشنهاد میکنم مقاله: طرز تهیه انواع غذا با سرخ کن را بخوانید.

برچسب ها: