اگر به دنبال یک دستیار آشپزی فوق العاده هستید، بهتر است بدانید که این دستیار همیشه نباید یک شخص باشد، گاهی می تواند یک دستگاه بروز و عالی به نام سرخ کن بدون روغن باشد، که انواع پخت غذاها را برای شما با طعم و عطر عالی در کوتاه ترین زمان آماده کند. اگر میخواهید بدانید انواع دستگاه های سرخ کن کدامند حتما به مقاله راهنمای خرید انواع برندهای سرخ کن را مطالعه کنید.

سرخ کن های بدون روغن با قابلیت ها و ویژگی های ایده آل مدتی است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند. این دسته از سرخ کن ها در برندهای زیادی طراحی و عرضه شده اند که می توان به برند فیلیپس Philips اشاره کرد.

شرکت فیلیپس یکی از برندهای تولید کننده مطرح در تولید انواع لوازم خانگی محسوب می شود، که فعالیت خود را از سال 1891 آغاز کرده است. به کار بردن عالی ترین کیفیت در این محصولات باعث شده تا فیلیپس بتواند به یکی از بزرگ ترین هلدینگ های جهان تبدیل شود. در واقع شرکت اصلی این برند در آمستردام هلند می باشد. فیلیپس با هدف تولید انواع لامپ های برقی و الکترونیکی در سال 1891 توانست مورد استقبال طرفداران زیادی قرار بگیرد و سپس نمایندگی فیلیپس بهترین انواع محصولات لوازم خانگی را عرضه کرد و در اختیار مصرف کنندگان قرار داد.

معرفی انواع سرخ کن فیلیپس در دومینو کالا

13 تا از بهترین و پرفروش ترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس

با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی برای طبخ مواد غذایی سرخ کردنی از انواع سرخ کن فیلیپس و بدون روغن و کم روغن Philips استفاده می کنند، این سرخ کن ها مورد توجه مصرف کنندگان زیادی قرار گرفته است. در واقع سرخ کن های بدون روغن تنها با یک قاشق روغن و یا حتی کمتر و در هوای داغ می توانند انواع مواد غذایی را آماده کنند. این سرخ کن ها در انواع متفاوتی در برند فیلیپس طراحی و ساخته شده اند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند. پس بهتر است که با آن ها آشنا شوید.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9270

یکی از کم چرب ترین انواع سرخ کن های بدون روغن فیلیپس، سرخ کن بدون روغن فیلیپس ۹۲۷۰ است که از فناوری هوای سریع بهره مند است و به صورت یک ستاره دریایی باعث چرخاندن هوای گرم می شود.

از قابلیت های این سرخ کن می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد؛ توان مصرفی 2000 وات، ظرفیت L 2 و 1.2 kg، قابلیت تفکیک قطعات، دارای سیستم قطع کن خودکار، دارای صفحه نمایش دیجیتال، قابلیت پخت به وسیله چرخش هوای گرم، مصرف 90 درصد چربی کمتر، مجهر به تکنولوژی rapid air، جلوگیری از بو در هنگام سرخ کردن و گردش سریع هوا.

سرخ کن فیلیپس مدل HD9880

یکی دیگر از سرخ کن های جدید و پرفروش سرخ کن مدل 9880 فیلیپس است و جزء جدیدترین و بزرگ ترین مدل که برای خانواده های پرجمعیت مناسب است. می توانید این دستگاه سرخ کن فیلیپس مدل HD9880 رو با قیمت ارزان تر از فروشگاه دومینو کالا خریداری کنید.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9650

این دسته از سرخ کن ها بسیار حرفه ای هستند و از تکنولوژی های مهمی برخوردار می باشند. به  این ترتیب از قابلیت های سرخ کن فیلیپس ۹۶۵۰ می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:

مشخصات سرخ کن فیلیپس مدل 9650 شامل؛ توان مصرفی 2200 وات، تفکیک پذیری قطعات، تکنولوژی سریع قطع خودکار، دارای صفحه لمسی، پیچ تنظیم حرارت و مدت زمان پخت مواد غذایی، دارای تکنولوژی twin turbo star، امکان سرخ کردن بدون روغن، ظرفیت kg 4 (کیلوگرم) و L 7.4 (لیتر)، قابلیت پخت به وسیله چرخش هوای گرم، هشدار در زمان تمام شدن برنامه، جلوگیری از بو در زمان سرخ کردن و گردش سریع هوا، مجهز به تکنولوژی rapid air، قابلیت پخت سریع تا 1.5 برابر.

مشخصات سزخ کن مدل 9270 و مدل 9650 فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9218

یکی از خوش ساخت ترین انواع سرخ کن های بدون روغن طراحی، سرخ کن فیلیپس ۹۲۱۸ است که بهترین و خوشمزه ترین غذاها را در اختیار شما قرار می دهد.
از ویژگی های این سرخ کن می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد؛ توان مصرفی 1450 وات، ظرفیت 800 گرم برای 4 نفر، تنظیم دما و زمان پخت به صورت آنالوگ، مجهز به فناوری rapid air، جلوگیری از بو در زمان سرخ کردن و گردش سریع هوا، مجهز به فناوری خاموشی خودکار، سیستم تفکیک قطعات، مصرف 80 درصد چربی کمتر، قابلیت پخت به وسیله چرخش هوای گرم.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9252

از جدیدترین مدل های سری air fryer شرکت فیلیپس می توان به این طراحی، سرخ کن فیلیپس ۹۲۵۲ اشاره کرد که دارای مشخصات فنی مهمی اعم از موارد ذکر شده در زیر می باشد؛ دارای ظرفیت 800 گرم، توان مصرفی 1400 وات، ظرفیت کاسه به اندازه 0.5 کیلوگرم سیب زمینی تازه، قابلیت تفکیک قطعات، دارای صفحه نمایش لمسی، تنظیم و کنترل دما و حرارت.

مشخصات سرخ کن مدل 9218 و مدل 9252 فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9216

یکی از طراحی های زیبا و شکیل فیلیپس می توان به سرخ کن فیلیپس ۹۲۱۶ اشاره کرد که بهتر است با مشخصات فنی آن آشنا شوید؛ تکنولوژی جریان سریع هوا، امکان تنظیم مدت کار تا سقف 30 دقیقه، امکان خاموشی خودکار، بهره مندی از پایه های ضد لغزش، صفحه لمسی ندارد، قابلیت تفکیک قطعات، دارای سبد گردان، امکان سرخ کردن بدون روغن.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9220

سرخ کن بدون روغن 9220 از دسته سرخ کن های سری aircraft daily محسوب می شود که برای کباب کردن نیز مناسب است. از مهمترین مشخصات فنی این دستگاه سرخ کن فیلیپس ۹۲۲۰ به صورت موارد ذکر شده در زیر است؛ دارای ظرفیت 800 و برای 4 نفر، توان مصرفی 1425 وات، مصرف 80 درصد چربی کمتر، قابلیت تفکیک قطعات، قابلیت پخت به وسیله چرخش هوای گرم، مجهز به تکنولوژی rapid air، جلوگیری از بو در زمان سرخ کردن و گردش سریع هوا، سیستم قطع کن خودکار، عدم صفحه نمایش.

مشخصات سرخ کن مدل 9216 و مدل 9220 فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9630

از دسته سرخ کن های بدون روغن برتر در اروپا سرخ کن فیلیپس ۹۶۳۰ می باشد که از مشخصات فنی مهمی اعم از موارد ذکر شده در زیر بهره مند است؛ مصرف 90 درصد چربی کمتر، نحوه پخت غذا به صورت گردبادی هوای داغ از 80 تا 240 درجه، ظرفیت 1.4 کیلوگرم، تکنولوژی کاهش چربی، تکنولوژی پخت با هوای داغ، قابلیت تفکیک قطعات، مجهز به دسته های عایق حرارت، دارای فیلتر قابل تعویض، مجهر به قطع کن خودکار، دارای توان 2225 وات.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9200

سری جدید سرخ کن بدون روغن فیلیپس که با نام Viva معرفی شده است، سرخ کن فیلیپس ۹۲۰۰ است که بهتر است در ادامه با مشخصات فنی آن آشنا شوید؛ دارای ظرفیت 4 نفره 800 کیلوگرم، توان مصرفی 1400، ظرفیت کاسه به اندازه 0.8 کیلوگرم سیب زمینی تازه، دارای قابلیت rapid air، قابلیت جلوگیری از بو در زمان سرخ کردن و گردش هوای سریع، تنظیم زمان و حرارت، داری قطعات متحرک و قابل تفکیک

مشخصات سرخ کن مدل 9630 و مدل 9200 فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9654

از سرخ کن های بدون روغن که دارای تکنولوزی پاکسازی چربی از غذا می باشد، سرخ کن فیلیپس ۹۶۵۴ است که مشخصات فنی آن شامل موارد ذکر شده در زیر است؛ 90 درصد چربی کمتر، دارای دکمه گریل و 5 برنامه غذایی، قابلیت گرم نگه داشتن سرخ کن، قابلیت تفکیک قطعات، دارای سیستم قطع خودکار، دارای صفحه نمایش لمسی، قابلیت پخت به وسیله چرخش هوای گرم، مجهز به تکنولوژی twin turbo star، توان مصرفی 2225.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9860

یکی از انواع سرخ کن های منحصر به فرد، سرخ کن دسته طلایی، سرخ کن فیلیپس ۹۸۶۰ است که دارای مشخصات فنی مهمی می باشد که به شرح زیر است؛ دارای تکنولوژی خودکار سرخ کن، دارای قابلیت هواپز، جذب چربی کمتر، تکنولوژی پاکسازی چربی و افزایش سرعت هواپز، تکنولوزی تشخیص خودکار غذا، دارای حداکثر دمای 200 درجه سانتی گراد، دارای صفحه نمایش لمسی، دارای ظرفیت 7.3 لیتر.

مشخصات سرخ کن مدل 9860 و مدل 9654 فیلیپس بلاگ دومینو کالا

سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9260

از سری دسته سرخ کن های air fryer می توان به سرخ کن فیلیپس ۹۲۶۰ اشاره کرد که در انواع رنگ بندی مشکی و براق تولید شده است. از مشخصات فنی این سرخ کن به شرح زیر است؛ دارای فیلتر قابل تعویض، دارای صفحه نمایش، امکان سرخ کردن بدون روغن، قابلیت تفکیک قطعات، ظرفیت 1.2 کیلوگرم، توان مصرفی 1900 وات.

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس HD9863

این دسته از سرخ کن های بدون روغن فیلیپس؛ دارای یک طراحی خاص است که می توان به ویژگی های مهم سرخ کن فیلیپس ۹۸۶۳ که در زیر ذکر شده اشاره کرد؛ دارای سبد 7.3 لیتری، جنس بدنه نچسب، دارای پنل لمسی، توان مصرفی 2200 وات، قابلیت سرآشپز هوشمند، قابلیت تشخیص نوع غذا، قابلیت پخت بدون روغن، دارای قطعات قابل تفکیک.

مشخصات دستگاه سرخ کن مدل 9260 و مدل 9863 فیلیپس

از سرخ کن بدون روغن راضی هستین؟

زمانی که قصد دارید برای خرید انواع محصولات لوازم خانگی از جمله سرخ کن به برندهای مطرح مراجعه کنید، بهتر است که ابتدا نظرات کاربران و مصرف کنندگان را در این رابطه بخوانید تا راجع به مدلی که قصد تهیه کردن آن را دارید مطمئن شوید. در رابطه با سوال ذکر شده، لازم است بگوییم که تمام مدل های ذکر شده در این مطلب، در دسته سرخ کن هایی بوده اند که نظرات زیادی راجع به آن ها مثبت بوده است.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه؟

خیلی از عزیزان زیادی در رابطه با انواع سرخ کن های فیلیپس این سوال را می پرسند. بهتر است بداننید که سرخ کن های فیلیپس در دسته پرطرفدارترین برندهایی هستند که توسط افراد زیادی خریداری می شوند. این سرخ کن ها از کیفیت و ساختار خوبی بهره مند هستند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه بخرم یا سرخ کن معمولی؟

یکی دیگر از سوالات رایج، تفاوت بین سرخ کن بدون روغن و سرخ کن معمولی است. بنابراین لازم است بدانید که موادی که در سرخ کن بدون روغن آماده می شود، از سلامت و بهداشت بالاتری بهره مند است و از همه مهمتر ضرر کمتری برای بدن دارد چرا که با کمترین میزان روغن آماده می شوند. پس سرخ کن های بدون روغن از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9200 سفید

راهنمای خرید بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس

در زمان خرید سرخ کن های بدون روغن موجود در بازار بهتر است به یکسری موارد مهم توجه کنید تا بتوانید یک خرید موفق داشته باشید. در ادامه با راهنمای خرید بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس با ما همراه باشید.

1. گنجایش  

انواع این دسته از سرخ کن ها در گنجایش های متفاوت کوچک از 1 تا 2 لیتر، متوسط از 1.8 تا 1.5 لیتر و بزرگ 5 لیتر طراحی شده و موجود هستند. بنابراین باید این آیتم مهم را با توجه به نیاز خود به سرخ کن مورد توجه قرار دهید.

2. تنظیمات

تنظیمات آیتم مهم دیگری هستند که معمولا در سرخ کن ها بصورت دستی و اتوماتیک انجام می شوند. از جمله مهمترین بخش هایی که در تنظیمات یک سرخ کن به روی دستگاه اعمال می شوند، می توان به تایمر، تنظیم دما و حرارت و … اشاره کرد.

3. توان مصرفی

اغلب سرخ کن های بدون روغن دارای توان مصرفی 800 تا 1500 وات هستند که هر چه مقدار توان مصرفی بالاتر باشد، در نتیجه سرخ کن سریع تر داغ می شود.

سرخ کن فیلیپس مدل 9863

مزایای بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس

از مزایای این دسته از سرخ کن ها می توان به کاهش مصرف روغن، افزایش سرعت آشپزی، صرفه جویی در مصرف انرژی، آشپزی ایمن، حفظ سلامتی فرد، ارائه بهترین قابلیت ها و آپشن ها و از همه مهمتر طبخ انواع غذاهای متنوع اشاره کرد که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

سوالات متداول مشتریان

در این بخش قصد داریم به سوالات رایج شما درباره انواع سرخ کن های بدون روغن فیلیپس پاسخ دهیم تا یک خرید موفق و با آگاهی کامل داشته باشید.

سرخ کن فیلیپس مناسب چند نفره؟

حجم این دستگاه ها به صورت 4 لیتر مناسب 4 نفر، 6 لیتر مناسب 6 نفر، 7 لیتر مناسب 7 نفر و 8 نفر می باشند. به این صورت می توانید با توجه به نیاز خود آن را تهیه و خریداری کنید.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس بزرگترین سایزش چند لیتره؟

بزرگترین سایزی که برای انواع سرخ کن های بدون روغن فیلیپس در نظر گرفته شده است، 8 لیتر یا حتی بیشتر می باشد.

تفاوت سرخ کن های بدون روغن فیلیپس در چی است؟

بهتر است بدانید که تمامی سرخ کن های بدون روغن فیلیپس در کارایی مانند یکدیگر هستند و تنها تفاوت آن ها در حجم، برنامه پخت  و صفحه کنترل آنالوگ یا لمسی می باشد.

سرخ کن بدون روغن برای مصرف خانگی مناسب هستند؟

سرخ کن بدون روغن از دسته مهمترین انواع دستیارهای آشپزی و لوازم خانگی پرکاربرد محسوب می شود که برای مصارف خانگی و پخت انواع کیک، دسر و حتی غذاهای سرخ کردنی از سیب زمینی، ماهی، مرغ، سبزیجات و … بسیار مناسب است و می توانید با توجه به تعداد اعضای خانواده خود آن را تهیه کنید و خوشمزه و لذیذترین غذاها را برای عزیزان خود طبخ کنید و از خوردن آن ها لذت ببرید. برای خرید و قیمت دستگاه سرخ کن فیلیپس به اینجا مراجعه کنید.

برچسب ها: